Ви зараз переглядаєте Вісім ліцеїстів здобули призові місця в міському конкурсі

Вісім ліцеїстів здобули призові місця в міському конкурсі

24-25 лютого поточного року на базі Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся міський заочний інтелектуальний конкурс «Мирний космос».

Учні Наукового ліцею Житомирської політехніки взяли активну участь у підготовці та представлені робіт. У підсумку Науковий ліцей Житомирської політехніки виборов І місце в командному заліку конкурсу.

Вітаємо з перемогою Степанчук Дар’ю (І місце), Омельчука Олександра (І місце), Хоменка Дмитра (І місце), Милостивого Артема (І місце), Шахрая Артема (І місце), Слівка Миколу (ІІ місце), Богданевич Анастасію (ІІ місце), Копаницю Дмитра (ІІІ місце), Сербіну Анастасію (44 бали), Петровського Влада (41 бал).

Дякуємо науковим та педагогічним керівникам: вчительці фізики, Кучер Наталії Вікторівні, вчителю інформатики, Шатківському Віталію Миколайовичу, вчительці історії Гечі Олені Анатоліївні та к.т.н., доценту, доценту кафедри робототехніки, електроенергетики та автоматизації ім. проф. Б.Б.Самотокіна Державного університету «Житомирська політехніка» Добржанському Олександру Олексійовичу.

Щиро зичимо нових цікавих наукових досліджень, успіхів та перемог на обласному етапі конкурсу!