Ви зараз переглядаєте Учениця Наукового ліцею Теличенко Ангеліна здобула золото та срібло.

Учениця Наукового ліцею Теличенко Ангеліна здобула золото та срібло.

13–16 жовтня 2023 р. у м. Рівне проходив Кубок України та Всеукраїнський турнір із козацького двобою (дорослі, юніори, юнаки, діти) «Пам’яті Героїв полеглих у російсько-українській війні».

Турнір проводять з метою не тільки широкого залучення населення до занять фізичною культурою і військово-патріотичного та спортивного виховання молоді, а й для відбору сильніших спортсменів до складу збірної команди України та для участі в міжнародних змаганнях.

За результатами таких змагань у ліцейній родині Житомирської політехніки поповнення чемпіонів. Вітаємо ученицю групи 10-В Теличенко Ангеліну, яка здобула золоту та срібну медалі в категорії юніорів у турнірі : борня-2 (рукопаш з легким дотиком основний, аналог кік-лайт з лоукіком та кидками); борня-3 (рукопаш з легким дотиком вільний, аналог MMA Light); боротьба (аналог грепплінгу);

Бажаємо нових перемог та успіхів!