Ви зараз переглядаєте Вручено відзнаки переможцям ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

9 учням та випускникам Наукового ліцею Житомирської політехніки вручено нагороди переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
16 жовтня відбувся захід нагородження призерів у форматі сніданку з начальником Житомирської обласної військової адміністрації Віталієм Бунечком. Юні науковці спілкувалися та ділилися враженнями від написання та захисту науково-дослідницьких робіт. Серед 23 учасників заходу 9 наших ліцеїстів та випускників: Козлова Діна, Михальчук Леся, Сахневич Діана, Теличенко Ангеліна, Тищенко Артем, Герасимчук Владислав, Власова Анастасія, Нітрян Анна, Вексей Богдан. Переможці отримали медалі, подарунки, грошові сертифікати та мали можливість відверто поспілкуватися з Віталієм Івановичем, розповісти про свої наукові дослідження.
Вітаємо наших переможців та їх наукових керівників з високими досягненнями. Бажаємо подальших успіхів та перемог!