Ви зараз переглядаєте Вітаємо нових ліцеїстів Житомирської політехніки!

Вітаємо нових ліцеїстів Житомирської політехніки!

1 жовтня в Науковому ліцеї Житомирської політехніки відбувся захід, до якого завзято готувалися і з нетерпінням чекали наші нові учні. Це – свято Посвяти в ліцеїсти. Ми раді вітати вже четвертий рік ліцеїстів, які стали частиною нашої великої дружньої родини.

Цього року свято Посвяти співпало з Днем захисників і захисниць України. Дякуємо всім хто боронить нашу країну за вашу мужність, патріотизм та силу духу. Низький уклін всім тим, кого ми згадуємо у хвилині мовчання. Саме завдяки вашому подвигу ми можемо продовжувати навчатися та рухатися до нових вершин!

На святі учні представили свої групи, продемонстрували свої таланти, проявили креатив та завзяття. Були і сольні виступи і номери від усієї групи. Зокрема від 10-А групи виступив Шишмонін Олександр, віртуозно зігравши на гітарі, від 10-Б ми насолоджувалися енергійним танцем, учениці 10-В заспівали пісню гурту Скрябін «Нікому не треба», Левченко Софія представила пісню «Feeling good» від 10-Г, завершили презентацію дівчата з 10-Д з піснею Океану Ельзи «На небі». І звичайно, найбільш хвилюючим моментом було складання присяги ліцеїстів, яку доручили учням: Горкуші Ангеліні, Євдокимову Андрію, Чорноморець Дарині, Кузнєцовій Аріні та Лозовому Артему. І лише після цього 152 учні стали повноправними ліцеїстами Наукового ліцею Державного університету «Житомирська політехніка».

Ліцеїстів привітали ректор Житомирського державного університету «Житомирська Політехніка» Віктор Євдокимов та директор Наукового ліцею – Наталія Венцель. До привітань приєдналися учні 11-х груп із цікавими номерами. Андрусевич Захар написав та виконав пісню про навчання в Науковому ліцеї, дівчата з групи 11-Г виконали кавер на пісню «Восьмий колір» гурту Моторола, учні з групи 11-Б подарували запальний танець. А ще були поради та настанови від майбутніх випускників новим ліцеїстам про своїх вчителів.

Всі фото з посвяти https://drive.google.com/drive/folders/19ahTZKJma2RhtmfLqLl6kjC6QWBq3BwX