Ви зараз переглядаєте Вчитель біології Наукового ліцею Житомирської політехніки – учасник міжнародної літньої школи BioEnglish (м. Торунь, Польща)

У межах реалізації міжнародного проєкту Erasmus+ KA171 Національного агентства академічних обмінів Польщі (NAWA) між Державним університетом «Житомирська політехніка» та Університетом Миколи Коперника вчитель біології Наукового ліцею, аспірант кафедри екології та природоохоронних технологій Циганенко-Дзюбенко Ілля проходить міжнародне стажування в рамках BioEnglish Summer School (м. Торунь, Польща).
П’ятиденна програма BioEnglish Summer School пропонує унікальну можливість для вчителів біології підвищити свою педагогічну майстерність та поглибити знання з предмету через призму англійської мови. Курс охоплює ключові аспекти біологічної науки, інтегруючи сучасні педагогічні підходи та наукову термінологію:

1. Цитологія та молекулярна біологія.
  2. Анатомія та фізіологія людини.
  3. Зоологія.
  4. Ботаніка.
  5. Екологія.
    Курс базується на принципах конструктивізму та активного навчання, сприяючи розвитку критичного мислення та навичок наукової комунікації. Інтерактивний формат занять, включаючи дискусії, презентації та практичні завдання, стимулює активне використання англійської мови в професійному контексті.
    Імерсивне англомовне середовище курсу не лише покращує лінгвістичні компетенції, але й розширює доступ до міжнародних освітніх ресурсів та наукових публікацій. Це дозволяє вчителям залишатися в курсі останніх досягнень біологічної науки та інноваційних педагогічних методик.
    Атмосфера колегіальності та взаємопідтримки сприяє подоланню мовного бар’єру та формуванню впевненості у використанні англійської мови в професійному середовищі. Успішний досвід, отриманий під час курсу, стає каталізатором для подальшого професійного зростання, відкриваючи нові горизонти для міжнародної співпраці та обміну досвідом у галузі біологічної освіти.