Зинюк Наталія Миколаївна

Вчитель

Вчитель

Вчитель хімії та біології в Відокремленому підрозділі “Науковий ліцей” Державного університету “Житомирська політехніка”

Інформація про освіту:

1. Житомирський державний університет ім. Івана Франка 2011р., за напрямом підготовки «Педагогічна освіта», кваліфікація бакалавра педагогічної освіти, вчителя хімії, біології та екології.
  2. Житомирський державний університет ім. Івана Франка 2012р., спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Хімія.», кваліфікація магістра педагогічної освіти, викладача хімії.

Посада, кваліфікація, педагогічне звання, почесне звання, науковий ступінь, вчене звання:  учитель хімії та біології, спеціаліст І категорії.

Підвищення кваліфікації:

• курси підвищення кваліфікації вчителів (викладачів) хімії (30 год.) свідоцтво № 02139713/3568-22 від 08 квітня 2022 р., видане комунальним закладом «Житомирський обласний інститут післядипломної освіти» Житомирської обласної ради;
  • курси підвищення кваліфікації вчителів (викладачів) хімії, інтегрованих курсів освітньої галузі «Природнича» (30 год.) свідоцтво № 02139713/5380-23 від 26 травня 2023 р., видане комунальним закладом «Житомирський обласний інститут післядипломної освіти» Житомирської обласної ради;
  • 30-ти годинний курс «STEM-школа» Сертифікат № 12643091031Відділ STEM-освіти, виданий 02.03.23 р. ДНУ ІМЗО, ТОВ «Видавничий дім «Освіта» Національна платформа педагогічних установ;
  • 30-ти годинний курс “ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ GOOGLE ДЛЯ ОСВІТИ” Сертифікат  №GDTfE-09-Б-06061, виданий 16.04.23 ТОВ «Академія ЦР»;
  • взяла участь в Семінарі-практикумі «Особливості організації науково-дослідницької діяльності учнів у сучасних умовах»: Розвиток професійної компетентності педагога. Тематичний розділ «Хімія та біологія» (4+4 год). Сертифікат №009425 НЦ МАНУ.

Індивідуальна науково-методична тема:

«Використання елементів  STEM-освіти для формування навичок дослідницької діяльності учнів на уроках хімії та біології».

Педагогічна, у тому числі науково-педагогічна діяльність:

• 2012р. –2023 рр. –  учитель хімії Житомирського обласного ліцею Житомирської обласної ради.
  • з 2023р. – вчитель хімії та біології Наукового ліцею Житомирської політехніки.

Педагогічне кредо: “Щоб мати право вчити інших, потрібно постійно вчитися самому”.

Професійна діяльність:

• упровадження елементів інноваційних та інтерактивних освітніх технологій, практика використання інноваційних форм організації уроку, активне застосування STEM-освіти та проектних технологій;
  • досвід багатопланової позакласної роботи: організація і проведення виховних заходів, активна участь у реалізації проектів, навички підготовки учасників предметних олімпіад та наукових конференцій.

Наукова діяльність:

• учасник обласних «Сучасна освіта Житомирщини» (2021-2022 рр.) та міжнародних освітянських виставок XI Міжнародна науково-практична конференція “MODERN PROBLEMS OF SCIENCE, EDUCATION AND SOCIETY”, 8-10.01.2024 Київ, Україна
  • участь в обласних семінарах та майстер-класах викладачів хімії та біології;

участь у педагогічних онлайн конференціях, та вебінарах.