Романішин Віктор Васильович

Романішин Віктор Васильович

Вчитель

Вчитель інформатики у Відокремленому підрозділі «Науковий ліцей» Державного університету «Житомирська політехніка»

Вчитель інформатики у Відокремленому підрозділі «Науковий ліцей» Державного університету «Житомирська політехніка»

Інформація про освіту: вища;

Житомирський державний університет ім. І.Франка, кафедра прикладної математики та інформатики, кваліфікація фахівець з інформатики, вчитель інформатики 2007р.

Посада, кваліфікація, педагогічне звання, почесне звання, науковий ступінь, вчене звання: спеціаліст з інформатики, викладач інформатики вищої категорії. Викладач з комп’ютерних технологій, вчитель інформатики. Спеціаліст з обслуговування комп’ютерних систем та мереж. Системний адміністратор, мережний адміністратор.

Підвищення кваліфікації:

Житомирський державний університет ім. І.Франка,  ТОВ «АКАДЕМІЯ ЦИФРОВОГО РОЗВИТКУ» Тема підвищення кваліфікації: ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ GOOGLE ДЛЯ ОСВІТИ, SOFTSERVE ACADEMY, НАВЧАЛЬНИЙ КУРС TECH SUMMER BOOTCAMP FOR TEACHERS містить такі теми: 1. Наука, як суперсила інженера: приклад квантового програмування. 2. Кібербезбека в освіті: акредитація, виклики та інноваціі 2023. 3. Активне залучення студентів до навчального процесу online: виклики і рішення. 4. Використання генеративного ШІ для роботи із даними. 5. Проєктний Менеджмент: повне занурення онлайн., Sigma Software University: Teachers Smart Up: Winter Edition 2025

Педагогічна, у тому числі науково-педагогічна діяльність:

Підготовка учнів до участі в олімпіадах різного рівня з ІТ.

Педагогічне кредо:

«Мій шлях як вчителя – це постійна подорож від простого до складного. Я прагну створити атмосферу, де кожен учень зможе відкрити для себе нові знання, спираючись на набуті раніше навички. Навчання через приклади та заохочення до самостійного мислення, відповідальності та співпраці, це ключ до успішного засвоєння навчального матеріалу і становлення гармонійної особистості, готової до викликів сучасного світу».

Професійна діяльність:

Викладання предметів, пов’язаних з інформаційними технологіями: інформатика, архітектура комп’ютера, операційні системи та комп’ютерні мережі. Викладання предметів, пов’язаних з мультимедіа: фото-, відео-, аудіомонтаж, обробка мультимедіа даних, підготовка відеомонтажерів для телебачення.

Виконання функцій системного та мережного адміністратора, виконання ремонту та обслуговування комп’ютерної та аудіотехніки. Робота на посаді начальника відділу цифрової трансформації університету Житомирська політехніка.

Наукова діяльність:

Участь у наукових конференцій. Методичні розробки на тему розвитку професійних компетентностей учнів. Доповіді на засіданнях методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерної техніки Житомирської області.