Нелипович Вікторія Віталіївна

Вчитель

Вчитель математики в Відокремленому підрозділі “Науковий ліцей” Державного університету “Житомирська політехніка”

Інформація про освіту: вища, Оренбурзьський державний педагогічний інститут ім. В.Чкалова за спеціальністю «Математика, інформатика і обчислювальна технікак», 1993р.

Посада, кваліфікація, педагогічне звання, почесне звання, науковий ступінь, вчене звання: вчитель математики, вища кваліфікаційна категорія, «викладач-методист»

Підвищення кваліфікації:

• Курси підвищення кваліфікації на базі КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», свідоцтво ОФ №02139713/1556-19 від 15.10.2019 р., 150 год.
  • ВНЗ Укоопспілки «ПУЕТ», курси підвищення кваліфікації , сертифікат ПК 015979971080-2020 від 13.11.2020 р.,
  • Державний університет «Житомирська політехніка», сертифікат ПК 05407870/97-22 від 23.01.2022р.

Індивідуальна науково-методична тема: «Використання інноваційних та інтерактивних технологій як ефективного засобу формування ключових та предметних компетентностей учнів на уроках математики»

Професійне кредо: «Якщо ми будемо вчити сьогодні, так як вчили вчора, ми вкрадемо у наших дітей завтра».

Життєве кредо: «Найбільший банкрут у цьому світі людина, котра втратила свій життєвий ентузіазм».

Педагогічна, в тому числі науково-педагогічна діяльність:

– 1996-2004рр. – викладач інформатики та комп’ютерної техніки Житомирського комерційного технікуму

– 2004-2021 рр. – викладач математики Житомирського кооперативного коледжу бізнесу і права

– 2021-2022 рр. – викладач кафедри фізики та вищої математики Державного університету «Житомирська політехніка»

Професійна діяльність:

• проведення уроків, семінарів, практикумів з використанням сучасних освітніх технологій;
  • використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі;
  • виступи на педрадах: «Формування методичної компетенції викладача в умовах модернізації освіти», «Роль контролю та стимулювання навчальної діяльності учнів у підвищенні рівня якості знань».
  • виступи на методичних семінарах «Методика використання SMART технологій при викладанні математичних дисциплін», ;
  • консультаційна та методична підтримка молодих колег.

Наукова діяльність:

• член конкурсної комісії конкурсу «Кращий викладач року» серед кооперативних закладів освіти;
  • рецензування навчально-методичних матеріалів з дисциплін «Математика», «Вища математика»;
  • участь в обласних семінарах та майстер-класах викладачів математики;
  • участь у педагогічних онлайн конференціях, та вебінарах.

Публікації:

• Методичний посібник: «Математика. Завдання з методичними рекомендаціями для самостійної роботи студентів кооперативних технікумів та коледжів усіх спеціальностей»
  • Методичний посібник: «Вища математика. Тести для визначення рівня знань, умінь і навичок студентів кооперативних коледжів»
  • Методичний посібник: «Вища математика. Завдання для практичних занять студентів кооперативних коледжів»

Нагороди, досягнення, відзнаки:

Переможець конкурсу «Кращий викладач року» серед кооперативних закладів освіти України