Гетманська Марія Олександрівна

Практичний психолог, соціальний педагог

Практичний психолог, соціальний педагог в Відокремленому підрозділі “Науковий ліцей” Державного університету “Житомирська політехніка”

Інформація про освіту: вища, Житомирський державний університет імені Івана Франка 2005р., «Вчитель початкових класів. Практичний психолог, соціальний педагог».

Посада, кваліфікація, педагогічне звання, почесне звання, науковий ступінь, вчене звання: практичний психолог. Спеціаліст вищої категорії.

Підвищення кваліфікації: курси підвищення кваліфікації  практичних психологів, свідоцтво № 1713725  від 22.02.2021р., видане ЖОІППО.

Індивідуальна науково-методична тема: «Збереження психологічного здоров’я учнів в умовах профільного навчання».

Педагогічне кредо:

«Кожен з нас є особистістю, яку ми маємо приймати, розуміти  і підтримувати».

Педагогічна діяльність:

• 2004 – 2005 рр. вихователь групи продовженого дня Житомирського дошкільного навчального закладу №46;
  • 2005 – 2018 рр. практичний психолог Житомирського дошкільного навчального закладу №46;
  • 2018 – 2021 рр. практичний психолог Комунальної реабілітаційної установи «Обласний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю» Житомирської обласної ради.

Нагороди, досягнення, відзнаки:

– грамота управління освіти  і науки Житомирської обласної державної адміністрації (наказ № 132 від 29.03.2013р.);

– грамота управління освіти  і науки Житомирської обласної державної адміністрації (наказ № 105 від 28.05.2013р.);

– подяка управління освіти  Житомирської міської ради (наказ № 248 від 18.08.2017р.)

–  подяка  комунальної реабілітаційної  установи “”Обласний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю”  ЖОР (березень  2019р.)