Варганова Діна Олександрівна

Вчитель

Вчитель інформатики в Відокремленому підрозділі “Науковий ліцей” Державного університету “Житомирська політехніка”

Інформація про освіту: вища, Житомирський державний університет імені Івана Франка 2006р., «Викладач інформатики, магістр інформатики».

Посада, кваліфікація, педагогічне звання, почесне звання, науковий ступінь, вчене звання: викладач. Спеціаліст першої категорії.

Підвищення кваліфікації:

• 05.20-07.05.20. Національна академія педагогічних наук України ДЗВО “Університет менеджменту освіти” Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти. Напрям: “Педагогічні працівники закладів фахової передвищої освіти”.
  • 05.20-22.05.20. Державний університет “Житомирська політехніка”. Курс “Хмарні сервіси відкритої науки для освітян”.
  • 02.21-12.02.21. Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій Західноукраїнського національного університету. Тема: “Освітні, педагогічні технології в освітньому процесі”.
  • 04.21-22.04.21. Новоград Волинський промислово-економічний технікум. Міжрегіональна науково-практична конференція “Інформаційно-інтерактивні технології як засіб удосконалення освітнього процесу”. Тема публікації: “Основні завдання інформатизації освіти та їх практична реалізація”.
  • 04.21. Участь у Міжнародному науково-педагогічному семінарі «Інтеграція закладів фахової передвищої та вищої освіти в європейський освітній простір. Розвиток міжнародного співробітництва» Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży. Certificate of archieve NO.WSA/2021/05/61.
  • 10.21-18.10.21. ТОВ “Академія цифрового розвитку”. Курс “Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти”. 4-18 жовтня 2021 року.
  • 03.22- 25.03.22. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини. За напрямом ”Використання інформаційно-комунікаційних та цифрових технологій в освітньому процесі”. Тема: “Інтерактивні вправи та хмарні технології в освітній діяльності відповідно до вимог НУШ”.

Індивідуальна науково-методична тема: «Формування інформаційної компетентності учнів на уроках інформатики».

Педагогічне кредо: «Скільки б ти не жив, усе життя слід навчатися». (Сенека)

Педагогічна діяльність:

• Житомирський технологічний коледж Київського національного університету будівництва і архітектури, викладач комп’ютерних дисциплін з 2006 р по 2021р.
  • Державний університет “Житомирська політехніка”, старший викладач кафедри інженерії програмного забезпечення, з 2021р. і по теперішній час.
  • Відокремлений підрозділ “Науковий ліцей” Державного університету “Житомирська політехніка”, вчитель інформатики з 2021р. і по теперішній час.

Вивчає досвід вчителів та науковців:

Букач Антоніни Василівни, Мацаєнко Сергій Васильович