Бабій Василь Дмитрович

Вчитель

Вчитель фізичної культури в Відокремленому підрозділі “Науковий ліцей” Державного університету “Житомирська політехніка”

Інформація про освіту: вища, Вінницький державний педагогічний інститут ім. М. Островського, 1985р.

Посада, кваліфікація, педагогічне звання, почесне звання, науковий ступінь, вчене звання:

вчитель фізичної культури, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії»

Підвищення кваліфікації:

• сертифікат № 313 лідера масового футболу УЄФА
  • курси підвищення кваліфікації:  пройшов навчання  в обсязі 16 годин на Семінарі Української асоціації футболу для волонтерів соціального проекту «Відкриті уроки футболу» у м. Івано-Франківську 15-17.08.2022 року.

Індивідуальна науково-методична тема:

«Диференційований підхід до учнів з урахуванням стану їхнього здоров’я».

Професійне кредо: «Вчити дітей так,  щоб не було соромно заглянути їм в очі через роки».

Педагогічна, в тому числі науково-педагогічна діяльність:

• 1985 -2002 – Троянівська ЗОШ.
  • 2002-2022 – Старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту «Житомирська політехніка».

Професійна діяльність:

• координатор соціального проекту «Відкриті уроки футболу» Української асоціації футболу в Житомирській області.