Ви зараз переглядаєте Оголошено переможців обласного етапу XVII Всеукраїнської iсторико-краєзнавчої конференцiї учнiвської та студентської молодi «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття».

За результатами конкурсу перше місце у напрямі «Історія Південно-Східної України у ХХ-ХХІ ст.» здобула Мазуркевич Катерина, ліцеїстка групи 11-В із науковим дослідженням на тему «Техногенні катастрофи в історії Південно-Східного регіону». Разом із науковим керівником вчителькою історії, PhD Гечею Оленою Анатоліївною учениця проаналізувала результати техногенних катастроф, які відбувались на Донеччині, Харківщині та Херсонщині впродовж останніх 100 років, окремо зупинившись на результатах ядерних випробувань в 1970-х роках та підриві Каховської ГЕС. За результатами конференції, в якій було вивчено 15 робіт учнів та студентів, журі рекомендували роботу Катерини до участі у Всеукраїнському етапі конференції.

Бажаємо нашій ліцеїстці нових успіхів та перемог!

Джерело інформації: http://surl.li/tiqzef