Ви зараз переглядаєте Дайджест учнівського самоврядування

Дайджест учнівського самоврядування

4 жовтня у Науковому ліцеї Житомирської політехніки відбувся День учнівського самоврядування. Пари були проведені учнями, а у стінах навчального закладу панувала неймовірна атмосфера! Кожен ліцеїст був залучений до інтерактивних вправ, підготовлених одногрупниками на цікавих та веселих заняттях. Отож, перейдемо до деталей!

Сьогодні група 10-Г (куратор Косюк Вікторія) мала надзвичайно продуктивний день. Першою парою була Громадянська освіта (вчителі Булдакова Валерія та Вербило Тетяна). Учні старанно вивчали матеріали та закріпили нові знання пройшовши тестування, результати якого були відмінними. На жаль, заняття перервала тривога, учні спустилися в укриття. Але, не зважаючи ні на що, пара була продовжена в безпечному місці. Чудові знання з фізики – саме це продемонстрували ліцеїсти групи 10-Г на другій парі з вчителями Грицай Олександрою та Халковською Ангеліною. Третя пара для учнів була досить активною, адже це була фізкультура з вчителем Павлюк Софією. Ліцеїсти здавали нормативи та показали свою приголомшливу фізичну підготовку. «Я як куратор групи 10-Г, була в захваті від роботи саме з цим класом. Попри тривоги, нам вдалося зробити цей день максимально насиченим та продуктивним для ліцеїстів»

10-А група розпочала навчальний день з контрольної роботи з математики (вчитель Онищук Юлія). Всі учні дотримувалися правил академічної доброчесності та під час хвилини мовчання вшанували наших захисників. На фізкультурі учні Уваров Максим та Поліщук Єгор проводили розминку. Під пильним наглядом вчителів Кайданюка Іллі та Кравчука Івана всі займалися фізичними вправами, грали в бадмінтон та настільний теніс. Не менш цікаво пройшла пара історії України, вчителі Дзюблик Валерія, Булдакова Валерія та Михальчук Леся, підготували для групи історичний «Морський бій», де клас охоче відповідав, за що отримав хороші оцінки.

Куратори-учні груп перевіряли присутність та залученість учнів до занять і виконання завдань. Кожен наставник мав змогу познайомитися із своїми учнями ближче та дізнатися щось нове про них. Куратори Соколовська Вікторія (10-Д) та Тарнавська Марія (10-В) від наставництва у своїх групах отримали позитивне враження та цікавий досвід.

Куратори 11-Б та 11-В груп Ганжела Єгор,  Черниш Дарʼя відмітили відповідальність учнів, активність та слухняність. Всі залишилися задоволені і пари пройшли з неймовірними емоціями.

Загалом, усі куратори були приємно вражені своїми групами. Кураторка відмітила відповідальність своїх учнів та розказала про проведення уроків учнями-викладачами. Група була присутня на всіх парах, учні дуже дружні та відповідальні. Першою парою була українська література (вчителі – Григанська Юлія та Пєнишева Валерія). Пара проходила цікаво, учні розказували вірші та вивчали нову тему. Другою парою була Хімія (вчителі – Карпенко Аліна, Дідківська Каріна та Забродська Марія) учні розвʼязували хімічні задачі. Останньою парою був Захист України (вчитель – Давидюк Ольга).

Куратор 11-А групи Хамдош Іскандер був вражений активністю та слухняністю своїх учнів, розповів нам про дотримання правил поведінки на уроках. Схожі враження були і у куратора 10-Б групи Щербаня Арсенія. Поділимось з вами і заключним коментарем від кураторки 11-Г групи Борщівської Магдалини: Група 11-Г сьогодні були молодчинками! (куратор Борщівська Магдалина). Першою парою в них було Країнознавство з вчителями Когут Аріночкою та Поліщук Анютою.

Дівчата підготували тексти, про два міста США. Розглянули їх та переклали. Група переглянула англомовне відео про архітектурні памʼятки Сан-Франциско та презентацію до цієї теми. Вшанували наших захисників та захисниць хвилиною мовчання, та всі разом заспівали Гімн України. Ну а в кінці пари учнів чекав тест-підсумок Кахут😊.

Другою парою в 11-Г була Історія, яку провели Філімончук Євген та Ткач Кирило. На історії їм підготували дуже багато цікавих квізів, а також морський бій з використанням історичних дат по темі. Було розглянуто багато питань та портретів історичних діячів з НМТ. За участь в обговоренні учні отримали оцінки високого рівня. А на закінчення написали контрольну роботу.

Ну і останню пару Хімію провели Коритко Ярослав, Мазур Дмитро та Длогуш Богдан. З хлопцями група розпочала нову тему та розібрала її. Практикувалися застосуванням знань, а саме розбирали хімічні задачі. Ось таким насиченим та пізнавальним був день 11-Г групи.

Окремо хочемо відзначити учня-викладача Борового Артура, який проводив пару геометрії у 11-Б групі. Ось його коментар: Я проводив пару геометрії у групі 11-Б з теми «Підготовка до контрольної роботи». На парі розв’язали 4 задачі, а також провели активність «Морський бій», де повторили визначення термінів і формулювання властивостей з розглянутої теми. На думку адміністрації учнівського самоврядування Тищенка Артема (директор) і Мазуркевич Катерини (заступник директора з наукової роботи) такий захід це не лише створення сприятливого клімату в ліцеї, а й корисний досвід, гарні емоції, які сприяли згуртуванню родини Наукового ліцею.