Ви зараз переглядаєте Ліцеїстки Житомирської політехніки отримали стипендії для обдарованої молоді

Ліцеїстки Житомирської політехніки отримали стипендії для обдарованої молоді

09 жовтня 2024 року відбулась церемонія нагородження учнів закладів освіти, вихованців позашкільних закладів освіти, які є переможцями різноманітних інтелектуальних, творчих, наукових заходів.
Захід відбувся у сесійній залі Житомирської міської ради за участі секретаря Житомирської міської ради Галини Шиманської та директора департаменту освіти Житомирської міської ради Валентина Арендарчука.
Серед здобувачів освіти Житомирської міської територіальної громади грошові винагороди отримали учні Наукового ліцею Житомирської політехніки: Мазуркевич Катерина у номінації «Інтелект року» та Алтухова Катерина у двох номінаціях «Інтелект року» та «Лідер року».
Пишаємося нашими ученицями, щиро вітаємо та бажаємо подальших успіхів!