Ви зараз переглядаєте Учні Наукового ліцею Житомирської політехніки серед переможців на обласному конкурсі юних хіміків

9 жовтня на базі Центру позашкільної освіти для дітей та молоді Житомирської обласної ради відбувся ХXVI обласний інтелектуальний конкурс юних хіміків. У конкурсі взяли участь 7 команд із Житомирської області. Ліцеїсти Житомирської політехніки у складі команди “Лігандні леви”, а саме: Мазуркевич Катерина, Алтухова Катерина, Зелінський Маркіян, Остапенко Артем, Дець Владислав продемонстрували свої знання в царині хімії та здобули ІІІ місце з кількістю балів 83,67.
Вітаємо наших левів та наукового керівника команди, вчительку хімії і біології Наукового ліцею Зинюк Наталію Миколаївну! Зичимо юним хімікам нових цікавих проєктів та перемог!

Зинюк Наталія Миколаївна