Ви зараз переглядаєте Учителі Наукового ліцею Житомирської політехніки відзначені преміями за результативну роботу

03 жовтня 2024 року Департамент освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації провів урочистості з нагоди Дня працівника освіти. За сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток освіти та підготовку переможця Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики нагороджено Нелипович Вікторію Віталіївну – вчительку математики.
Вітаємо! Бажаємо успіхів і перемог!

04 жовтня 2024 року відбулась церемонія нагородження освітян м. Житомира з нагоди Дня працівника освіти.
На урочистостях педагогам Наукового ліцею Житомирської політехніки: Нелипович Вікторії Віталіївні, учительці математики – за підготовку переможця ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, Венцель Наталії Василівні, директорці Наукового ліцею Житомирської політехніки, Гетьманській Марії Олександрівні, практичному психологу, Циганенку-Дзюбенку Іллі Юрійовичу, вчителю біології, Зинюк Наталії Миколаївні, учительці біології, Шатківському Віталію Миколайовичу, учителю інформатики, – за підготовку переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в 2023/2024 н.р. вручили відомчі та регіональні нагороди за сумлінну працю.
Вітаємо наших колег! Бажаємо успіхів і перемог!