Ви зараз переглядаєте Вчителька Наукового ліцею Житомирської політехніки – учасниця Українського освітнього проєкту «Усна історія»

З 6 по 9 червня 2024 р. учитель історії Наукового ліцею Житомирської політехніки Геча Олена Анатоліївна взяла участь у літній школі «Навчання через дослідження» для вчителів історії закладів загальної середньої освіти України від Українського освітнього проєкту «Усна історія», координатором якої є Jurij Woloszyn.
Організатором такої школи стала чеська громадська організація «Асоціація з міжнародних питань» Asociace pro mezinárodní otázky/Association for International Affairs за фінансової підтримки Програми трансформаційної співпраці Міністерства закордонних справ Чехії, координатор Зденка Вагнерова.
Літня школа проходила у місті Львів за надзвичайно насиченою програмою:
✅ 4 продуктивних дні;
✅ 15 спікерів, науковців;
✅ 25 робочих годин;
✅ 30 вчителів із різних регіонів України.
Така програма дала можливість учасникам почерпнути досвід дослідницького підходу викладання історії чеських колег, спробувати самостійно створити такі уроки-дослідження, познайомитися з чудовими освітніми проєктами від Українського інституту національної пам’яті, побувати в ролі учнів під час практичних занять і надихнутися на створення нових дослідницьких проєктів. Найприємнішим було те, що всі учасники мали можливість наживо поспілкуватися, поділитися не тільки власним досвідом, а й своїми емоціями від такого спілкування. Дякуємо організаторам за цікаві зустрічі та навчання.