Ви зараз переглядаєте Випускники Наукового ліцею Житомирської політехніки – учасники Всеукраїнської конференції учнів-членів МАН «Україна очима молодих»

Упродовж 4-6 червня 2024 року у Львові відбувалась традиційна Всеукраїнська науково-практична конференція «Україна очима молодих», яку організувала Мала академія наук України спільно з Львівською обласною Малою академією наук учнівської молоді. Цьогорічний науковий форум для школярів провели втринадцяте, захід об’єднав понад 60 активних та цілеспрямованих учнів 9-11 класів із різних областей України.
Захід розпочався 4 червня з приїзду учасників до Львова та відвідин Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка й цікавої екскурсії містом Лева.
Урочисте відкриття конференції відбулось наступного дня. Юних дослідників привітали президент Малої академії наук України, академік НАН України професор Станіслав Довгий, заступниця директора департаменту освіти і науки Львівської ОВА Олена Урдей, директорка КЗ «Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді» Іванна Бородчук.
Опісля конференція продовжилась у форматі секційних засідань, які охопили п’ять актуальних тем: «Локальні виміри російсько-української війни: історичний контекст», «Нові джерела енергії та енергоекономні технології: авторські розробки, досвід впровадження в регіоні», «Реформа децентралізації: роль місцевих краєзнавчих ресурсів у формуванні територіальної ідентичності громад (брендингу територій)», «Еко-бізнес України: тренди та перспективи» й «Україна та екологічні виклики воєнного часу».
У секції «Еко-бізнес України: тренди та перспективи» результати власного наукового дослідження «Роль корпоративної ESG-звітності в системі досягнення цілей сталого розвитку закладами освіти» представила Дарина Павлюк (наукові керівники: Наталія Венцель, Ілля Циганенко-Дзюбенко), а в секції «Україна та екологічні виклики воєнного часу» доповідь за темою: «Вплив урбанізації ландшафту на стійкість ментального здоров’я громадян в умовах війни» представив Богдан Вексей (наукові керівники Марія Гетманська, Ілля Циганенко-Дзюбенко).
6 червня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулося урочисте закриття конференції «Україна очима молодих». Учасники отримали сертифікати, а організатори побажали їм не полишати наукового шляху, розвивати свої ідеї та досягати нових висот.