Севрук Іван Григорович

Вчитель

Вчитель предмету "Захист України" в Відокремленому підрозділі “Науковий ліцей” Державного університету “Житомирська політехніка”

Інформація про освіту: Ленінградське вище військово-політичне училище протиповітряної оборони ім. Ю.В.Андропова у 1989 році (спеціальність – військово-політична тактичного рівня, вчитель історії та суспільствознавства), Київський військово-гуманітарний інститут у 1998 році (спеціальність – офіцер військового управління оперативно-тактичного рівня, практичний психолог).

Посада, кваліфікація, педагогічне звання, почесне звання, науковий ступінь, вчене звання: вчитель предмету «Захист України». Спеціаліст вищої категорії.

Підвищення кваліфікації: вчитель предмету «Захист України» у 2021 році; вчитель історії у 2020 році; керівник гуртка у 2021 році.

Індивідуальна науково-методична тема: «Військово-патріотичне виховання учнівської молоді на уроках предмету «Захист України» та в позакласній роботі».

Педагогічне кредо: “…Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен спинятися на досягнутому, бо якщо немає руху вперед, то неминуче починається відставання” В.О. Сухомлинський.

Педагогічна діяльність:

• загальноосвітня школа №36 ім. Я.Домбровського м. Житомира, вчитель предмету «Захист України» з 2008 року по т.ч.;
  • загальноосвітня школа №35 м. Житомира, вчитель предмету «Захист України» з 2015 року по 2018 рік;
  • Відокремлений підрозділ «Науковий ліцей» Державного університету «Житомирська політехніка», вчитель предмету «Захист України» з 2021 року по т.ч.

Науково-падагогічні інтереси та досягнення: лауреат міського конкурсу «Вчитель року – 2016».

Друковані праці:

1. Співавтор Програми гуртка військово-патріотичного спрямування «Патріот» для використання в закладах загальної середньої освіти Житомирської області, 2016 р.

Співавтор Програми гуртка військово-патріотичного спрямування «Вартові Вітчизни» для використання в закладах загальної середньої освіти Житомирської області 2018 р.