Венцель Наталія Василівна

Директор

Директор в Відокремленому підрозділі "Науковий ліцей" Державного університету "Житомирська політехніка"

Інформація про освіту: вища, Тернопільська академія народного господарства, 1995. Спеціальність: облік та аудит. Кваліфікація: економіст; Університет сучасних знань, 2009. Спеціальність: юрист. Кваліфікація: магістр з правознавства; аспірантура, кафедра філософії та політології  Житомирського державного університету імені Івана Франка, спеціальність – філософія.

Посада: директор Наукового ліцею.

Контактний номер телефону: +38 067 450 09 81

email: n.ventsel@ukr.net

Стажування та свідоцтва про підвищення кваліфікації:

Ø  міжнародне науково-педагогічне стажування на тему: «Освіта в галузі суспільних наук як складова частина системи освіти України та країн ЄС» в Куявському університеті у Влоцлавеку (Республіка Польща) – 5 кредитів (180 год), 2018 рік;

Ø  у період з 30 листопада по 01 грудня 2019 року взяла участь у підготовці супервізорів для проведення супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти відповідно до Концепції «Нова українська школа» (16 год);

Ø  з 20.01.2020 року по 04.04.2020 року взяла участь у підвищенні кваліфікації на тему «Підготовка керівних кадрів закладів загальної середньої освіти до впровадження Концепції «Нова українська школа» (150 год/5 кр);

Ø  з 16.11.2020 по 12.02.2021 підвищувала кваліфікацію за спеціальною професійною програмою з питань організації дистанційного навчання в закладі післядипломної педагогічної освіти (108 год)

Індивідуальна науково-методична тема: «Нелінійність розвитку світ-системи в умовах суспільної транзитивності».

Педагогічне кредо: «Керувати – приводити до успіху».

Професійна, в тому числі науково-педагогічна діяльність:

Ø  понад 20 років, у тому числі 9 років на керівних посадах у місцевих органах виконавчої влади (обласний рівень) у сфері управління комунальним майном, юридичного та кадрового забезпечення;

Ø  науково-педагогічна діяльність (2004-2005 рр., 2016-2021рр.) Інститут підприємництва і сучасних технологій (Фінансове право, Бюджетна система), КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради (атестація педпрацівників, трудові правовідносини, їх зміни у зв’язку із формуванням нової мережі закладів освіти, дисциплінарна відповідальність керівників та педпрацівників, соціально-правовий захист дітей у закладах освіти), Національний університет «Львівська політехніка» (трудові правовідносини в закладах вищої освіти,  атестація педпрацівників).

Основні сфери діяльності: інформаційно-методична підтримка освітнього процесу в комунальних закладах освіти області, юридичний супровід освітнього процесу (трудові правовідносини, функціонування закладів освіти та органів управління освітою), місцеві бюджети, управління комунальним майном, соціальна політика, науково-педагогічна діяльність, соціальна філософія.

Професійна діяльність:

Ø  проведення лекцій, семінарів, тренінгів для керівних кадрів та педагогічних працівників закладів освіти області з правових тем;

Ø  проведення нарад з керівниками органів управління освіти, директорами закладів освіти щодо впровадження нового освітнього законодавства;

Ø  консультаційна та методична підтримка реалізації освітньої реформи для керівників та педпрацівників Житомирської області;

Ø  підготовка пропозицій до законопроєктів щодо вдосконалення освітнього законодавства

Наукова діяльність:

Ø  участь у написанні колективної монографії (2 колективні монографії);

Ø  11 наукових статей у фахових виданнях, у т. ч. 2 в іноземних;

Ø  6 публікацій у науково-методичних виданнях;

Ø  участь у роботі 25 наукових конференцій (у тому числі 8 міжнародних);

Ø  читання авторського курсу (30 год) для педагогічних працівників (Національний університет «Львівська політехніка»)