Ви зараз переглядаєте Ліцеїсти Житомирської політехніки нагородженні стипендіями для обдарованої молоді.

1 червня поточного року в м.Житомирі відбулося нагородження стипендіями обдарованої учнівської молоді.

Серед 108 учнів переможців Всеукраїнських олімпіад та конкурсів, переможців конкурсів із астрономії, історії, інформаційних технологій та спортсменів 6 ліцеїстів Житомирської політехніки.

Серед нагороджених переможець Всеукраїнської олімпіади з історії Кожушко Олексій, учень групи 10-В та переможці конкурсів із інформаційних технологій Антонюк Володимир, учень групи 10-А, Вексей Богдан, учень групи 10-В, Дзиба Альбіна, учениця групи 10-В, Драган Влада, учениця групи 11-А, Павленко Дарина, учениця групи 10-Б.

Вітаємо наших ліцеїстів та щиро зичимо нових наукових розвідок, натхнення, подальших успіхів і перемог.