Ви зараз переглядаєте День інформатики та географії в Науковому ліцеї Житомирської політехніки.

День інформатики та географії в Науковому ліцеї Житомирської політехніки.

У Науковому ліцеї Житомирської політехніки розпочався Тиждень науки за техніко-технологічним профілем. Сьогодні пройшов день інформатики.

Вчителька інформатики Наукового ліцею Варганова Діна Олександрівна та к.т.н., доцент кафедри комп’ютерних технологій у медицині та телекомунікаціях Державного університету «Житомирська політехніка» Коломієць Роман Олександрович ознайомили ліцеїстів з основами прототипування на основі платформи Arduino (для робототехніки).

Крім того, впродовж минулого тижня ліцеїсти груп 10 класів під керівництвом вчительки географії Медведєвої Марії Василівни працювали над реалізацією науково-інформаційного проєкту «Об’єкти ЮНЕСКО – туристичні продукти в Україні», результати якого представили в перший День тижня науки. Тематика міні-проєктів різноманітна: визнані об’єкти Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в Україні, перспективні об’єкти майбутнього списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в Україні, цікаві перспективні туристичні продукти Житомирщини. Активними учасниками дослідження стали Рослякова Ніна (учениця групи 10-Б), Кожушко Олексій (учень групи 10-В), Лаетін Дмитро (учень групи 10-А), Харина Олександра (учениця групи 10-Г).

Чекаємо продовження Тижня науки – день математики!