Ви зараз переглядаєте Ліцеїсти Житомирської політехніки – переможці у секціях «Англійська мова» та «Українська мова»

Учні Наукового ліцею Житомирської політехніки, які є членами наукових товариств «Політехніка» та «Науковий клуб МАНівців», взяли активну участь у II етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт та разом зі своїми науковими керівниками представили цікаві проекти.

У підсумку відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Житомирської облдержадміністрації від 24.02.2023 року № 36 у науковому відділенні «Мовознавство»:

• Чернишов Данііл, учень групи 10-В здобув диплом І ступеня із загальним балом 97,74 у секції «Англійська мова»;
  • Ліщинська Карина, учениця групи 11-В – диплом ІІІ ступеня із загальним балом 88,71 у секції «Українська мова».

Чернишов Данііл представлятиме Житомирське територіальне відділення МАН у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Науковими керівниками юних дослідників є науково-педагогічні працівники Державного університету «Житомирська політехніка» к.ф.н., доцент, декан факультету педагогічних технологій та освіти впродовж життя Державного університету «Житомирська політехніка» Черниш Оксана Андріївна, к.ф.н., доцент кафедри теоретичної і прикладної лінгвістики Білоус Богдан Петрович та вчителі Наукового ліцею Житомирської політехніки Гончарук Наталія Олександрівна (англійська мова), Цюрко Тетяна Григорівна (українська мова).

Вітаємо наших переможців, щиро дякуємо науковим керівникам за підготовку і підтримку ліцеїстів. Бажаємо нових успіхів, наукових пошуків та перемоги у всеукраїнському етапі конкурсу!