Ви зараз переглядаєте Ліцеїсти Житомирської політехніки – переможці конкурсу

Ліцеїсти Житомирської політехніки – переможці конкурсу

18 лютого поточного року пройшов конкурс учнівської молоді з Офіс-менеджменту-2023, у якому взяли участь учні Наукового ліцею Житомирської політехніки. За результатами конкурсу ліцеїсти Житомирської політехніки здобули призові місця:

• учениця групи 10-Б Павлюк Дарина стала абсолютним переможцем (педагогічний керівник – Шатківський В.М.),
  • учень групи 10-А Антонюк Володимир здобув І-е місце (педагогічний керівник – Варганова Д.О.);
  • учениця групи 11-А Драган Влада – ІІІ-є місце (педагогічний керівник – Шатківський В.М.).
    Дарина та Володимир є вихованцями Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, що працює на базі Державного університету «Житомирська політехніка» та який очолює вчитель інформатики Наукового ліцею Шатківський Віталій Миколайович.
    Вітаємо наших переможців та їх керівників. Бажаємо нових цікавих проєктів, успіхів та перемог!