Ви зараз переглядаєте Ліцеїстки Житомирської політехніки здобули перемогу в обласній олімпіади з української мови та літератури

За результатами ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (учні 10-х класів Житомирської області), яка відбулася 11 лютого поточного року, учениця групи 10-В Наукового ліцею Житомирської політехніки Бірюченко Дарія здобула диплом І ступеня.
Серед учнів 11-х класів Житомирської області, які брали участь в олімпіаді, ліцеїстки групи 11-В Ліщинська Каріна та Панченко Єлизавета посіли призові місця та отримали дипломи ІІ ступеня.
Участь в олімпіаді також взяла учениця групи 10-В Дзиба Альбіна.
Педагогічними керівниками ліцеїсток є вчительки української мови і літератури Боровська-Карандюк Ірина Анатоліївна та Цюрко Тетяна Григорівна.
Щиро вітаємо з перемогою, зичимо нових цікавих проектів та успіхів!