Ви зараз переглядаєте Ліцеїстка Житомирської політехніки Дзиба Альбіна здобула перемогу на обласній олімпіаді з біології

За результатами ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології учнів 10-х класів Житомирської області, яка відбулася 4 лютого поточного року, учениця групи 10-В Наукового ліцею Житомирської політехніки Дзиба Альбіна здобула перемогу та отримала Диплом ІІ ступеня. Участь в олімпіаді також взяв учень групи 10-В Кожушко Олексій.
Вітаємо наших ліцеїстів та педагогічного керівника учнів, к.п.н, вчительку біології Наукового ліцею Ващук Олену Василівну. Бажаємо нових наукових здобутків та перемог!