Ви зараз переглядаєте У Науковому ліцеї Житомирської політехніки проведено заходи національно-патріотичного виховання

У Науковому ліцеї Житомирської політехніки проведено заходи національно-патріотичного виховання на вшанування пам’яті українських «кіборгів» Донецького аеропорту. З початком вторгнення ворога на наші землі кожен воїн-захисник одягнув броню кіборга, пронизану вірою та щирими молитвами кожного українця.

Учні Наукового ліцею вшанували пам’ять «кіборгів» та всіх, хто загинув, обороняючи нашу країну, хвилиною мовчання. Ліцеїсти мали змогу переглянути фільм, в якому презентувалася книга “АД 242” про трагічні події супротиву російській агресії, про безстрашність, незламність та стійкість українських захисників. Учні групи 10-Г Собченко Богдан та Шевченко Олена оформили дошку пам’яті «Кіборги» вистояли, не встояв бетон».