Ви зараз переглядаєте Ліцеїсти Житомирської політехніки готуються до нових конкурсів і турнірів

Ліцеїсти Житомирської політехніки готуються до нових конкурсів і турнірів

Учні Наукового ліцею Житомирської політехніки впродовж зимових канікул з 26 грудня 2022 по 06 січня 2023 року готувалися до Всеукраїнського турніру юних хіміків імені В. В. Скопенка, присвяченого 125-й річниці заснування НТУУ «КПІ імені І. Сікорського».

Турнір проводиться Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національним університетом біоресурсів і природокористування України та за підтримки Союзу хіміків України.

Для участі у  фінальному етапі Всеукраїнського турніру юних хіміків імені В. В. Скопенка кожен учасник повинен розробити вікторину, кросворд з хімії, провести цікавий дослід та описати методику його виконання. Ліцеїсти готуються до конкурсу під керівництвом к.п.н, вчительки хімії Наукового ліцею Ващук Олени Василівни.

Дякуємо за допомогу науково-педагогічним працівникам Державного університету «Житомирська політехніка»  к.п.н, доценту, завідуючій кафедри наук про Землю Герасимчук Олені Леонтіївні, к.т.н., доценту кафедри наук про Землю Скибі Галині Іванівні, інженеру кафедри екології та природоохоронних технологій Січкар Тетяні Іванівні.