Ви зараз переглядаєте 17 премій для учнів Наукового ліцею Житомирської політехніки

17 премій для учнів Наукового ліцею Житомирської політехніки

Відповідно до наказу департаменту освіти Житомирської міської ради від 09.12.2022 № 674/к «Про виплату премій для обдарованої молоді та грошової винагороди педагогічним працівникам» 16 учнів Наукового ліцею Житомирської політехніки нагороджені преміями для обдарованої молоді за перемоги у Всеукраїнських, обласних та міських конкурсах і турнірах.
Серед нагороджених: учні групи 10-А Антонюк Володимир, Войтович Марина, Герасимчук Владислав, Діжа Олексій, учні групи 10-Б Шахрай Артем, Павлюк Дарина, учня групи 10-В Афоніна Тимофій, учні групи 11-А Ейсмонт Едгар, Москаль Михайло, учні групи 11-Б Бойка Івана, Жек Анастасія, Недашківський Віталій, Терентюк Остап, Шаран Іван, учениця групи 11-В Грибук Вікторія, учениця групи 11-Г Довбиш Лідія.
Вітаємо наших юних науковців та бажаємо наснаги, подальших творчих успіхів і наукових здобутків!

Фотографії: Житомирська міська рада [Електронний ресурс] : [Facebook]. – Режим доступу: https://cutt.ly/q0LFRkm – Дата публікації: 22.12.2022 – Назва з екрана