Ви зараз переглядаєте Вчителі та учні Наукового ліцею зібрали 4 000 грн на допомогу медикам

Вчителі та учні Наукового ліцею зібрали 4 000 грн на допомогу медикам

У Науковому ліцеї Житомирської політехніки пройшов аукціон окремих робіт, які були виставлені на My Art Hobby Еxhibition. Автори цих робіт дозволили продаж із метою збору коштів на придбання обладнаних аптечок для лікарів, які щодня перебувають на передовій і постійно потребують медикаментів та матеріалів для накладання пов’язок. Стартова ціна кожного лоту – 50 грн. Всього було виставлено на продаж 12 робіт: «Надія» – робота Павелеску Івана, «Ніж», «Тризуб», «Аніме» – роботи з дерева Шахрая Артема, плетіння з лози «Різдвяний віночок» – робота вчителя інформатики Наукового ліцею Шатківського Віталія Миколайовича, «Ялинка» – робота з пір’я Сербіної Анастасії, «Погляд» – вишивка бісером директора Наукового ліцею Венцель Наталії Василівни, «Айстри», «Натюрморт» – картини з приватної колекції заступника директора з наукової роботи Лариси Олександрівни Забелло, «Новорічні прикраси» – новорічні іграшки, які виставив на аукціон Головня Богдан.

Провів аукціон учень групи 10-А Данілін Кирило. Крім придбання творчих робіт, які сподобалися учасникам аукціону, всі бажаючі мали можливість долучитися до збору коштів. За результатами благодійної акції було зібрано 4000 грн. Дякуємо всім учасникам аукціону та тим, хто задонатив кошти, – разом до Перемоги!