Ви зараз переглядаєте Творча виставка ліцеїстів і вчителів

Творча виставка ліцеїстів і вчителів

Ліцеїсти та педагогічні працівники Житомирської політехніки організували та провели My Art Hobby Еxhibition. На виставку вчителі та учні принесли картини, вишивки та інші роботи, які вони зробили у вільний час. Ці роботи показали, які різноманітні захоплення є в учнівського та педагогічного колективу Наукового ліцею. Серед робіт малюнки пером, фарбами, вишивки хрестиком і бісером, пап’є-маше, випалювання по дереву та багато інших цікавих робіт.
На My Art Hobby Еxhibition роботи були представлені без прізвищ авторів, а лише з номерами та назвами. Учні та вчителі таємним голосуванням обрали три найкращі роботи, серед яких «Затишок» учениці групи 10-В Полякової Поліни, «Доберман» учениці групи 10-Г Гаврилюк Каміли та «Настрій» вчительки хімії та біології Ващук Олени Василівни.