Ви зараз переглядаєте Різдвяні листівки, книжки та іграшки від житомирських ліцеїстів поїдуть дітям на деокуповану Харківщину

Подарунки дітям, які залишилися проживати у прифронтовій зоні, підготували учні та педагоги Наукового ліцею Житомирської політехніки.

За словами директорки Наукового ліцею Житомирської політехніки Наталії Венцель, різдвяні подарунки і листівки підготували десятикласники та одинадцятикласники.

“Це діти, віком 15, 16 та 17 років. Вони їх самі малювали, самі ідею народжували, самі матеріали шукали. Такі, щоб радісними були, щоб настрій святковий створювати. І до Святого Миколая, і до Різдва. Мені здається, що їм це вдалося. Діти, батьки, вчителі, – всі потроху приносили”, – сказала Наталія Венцель.

Книжки, настільні ігри, канцелярські товари, м’які іграшки та листівки збирали впродовж тижня. Про це Суспільному розповіла житомирська волонтерка Ольга Стахівська. За її словами, подарунки дітям із прифронтових сіл доставлять волонтери із Житомира та Чехії.

“Ми працюємо спільно із нашими чеськими друзями-волонтерами, представниками громадської організації “Дороги допомоги”. Ми разом із ними є співзасновниками благодійного фонду. Опікуємося внутрішньо переміщеними людьми як на Житомирщині, так і на Харківщині. Ми допомагаємо людям, які проживають на територіях, що деокуповуються. Ми возимо туди гуманітарну допомогу”, – каже Ольга Стахівська.

Ольга Стахівська. Житомир, 5 грудня. Фото: Тетяна Іскоростенська для Суспільне Житомир

Житомир, 5 грудня. Фото: Тетяна Іскоростенська для Суспільне Житомир

Ліцеїст 10-Б класу Олексій Степанюк намалював сніговиків. Суспільному він розповів, що на створення листівки витратив близько пів години. Для малюнка йому знадобилися маркери, олівці та ручка.

“Думаю, у мене вийшов романтичний сюжет. Мої сніговички побачили один одного і закохалися. Ми маємо думати про те, що наші бійці захищають нас на фронті. І єдине, що вони хочуть, щоб ми тут були щасливими і не думали про погане. Хотілося просто побажати гарних новорічних свят своїм одноліткам і всім дітям, які цього хочуть”, – сказав Олексій Степанюк.

Житомир, 5 грудня. Фото: Тетяна Іскоростенська для Суспільне Житомир

Інший учень ліцею Лев Танський також приєднався до збору подарунків. Він створив власну авторську листівку, в якій висловив бажання у наступному році навчатися у мирній країні.

“Я написав, що бажаю усім нам, щоб нарешті закінчилася ця війна. Бо через неї діти, які живуть у прифронтових містах, не мають можливості повноцінно навчатися і взагалі існувати. І це дуже погано”, – сказав Лев Танський.

Житомир, 5 грудня. Фото: Тетяна Іскоростенська для Суспільне Житомир

За матеріалами сайту https://suspilne.media/332260-rizdvani-listivki-knizki-ta-igraski-vid-zitomirskih-liceistiv-poidut-ditam-na-deokupovanu-harkivsinu/