Ви зараз переглядаєте Ліцеїстки Житомирської політехніки переможці в номінаціях «Український коровай» та «Український рушник»

Впродовж вересня-жовтня 2022 року за сприяння Міністерства освіти і науки України, Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді був проведений Всеукраїнський родинний конкурс «Український коровай».

Ліцеїстки групи 11-В групи Грибук Вікторія та Грицик Олександра, групи 10-Г Сербіна Анастасія провели творчі дослідження у номінації «Український коровай» та власноруч спекли цей символ національної культури, за що отримали призові ІІІ місця.

Учениця групи 11-В Криніцька Анастасія підготувала свій проект в номінації «Український рушник». За результатами конкурсу ліцеїстка здобула ІІ місце.
Цей проект, проведений Українським музеєм хліба, підтвердив важливість традицій тисячолітньої давнини, адже святковий коровай на вишитому рушнику – це символ торжества і мудрості нашого народу.