Ви зараз переглядаєте І місце ліцеїстки Житомирської політехніки серед учнів 11 класів

І місце ліцеїстки Житомирської політехніки серед учнів 11 класів

Підведено підсумки ІІІ етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, метою якого є вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови і літератури.
Відповідно до рішення фахового журі І місце серед учнів 11 класів посіла Панченко Єлизавета, учениця групи 11-В Наукового ліцею Житомирської політехніки.
Вітаємо Єлизавету та Цюрко Тетяну Григорівну, вчительку української мови і літератури, яка підготувала її до конкурсу. Бажаємо нових творчих успіхів та перемог, натхнення та наснаги!