Ви зараз переглядаєте Завершення Тижня науки

Завершення Тижня науки

Завершальним етапом Тижня науки суспільно-гуманітарних дисциплін став науковий квест. Ліцеїсти виконували різноманітні завдання на семи станціях «Мистецтво», «Історія», «Українська мова», «Українська та зарубіжна література», «Захист України», «English», «Countrystudy».

Учні, проходячи етапи квесту, мали багато моментів, як веселих, так і хвилюючих. Для досягнення спільної мети – перемоги в грі, всі команди повинні були стати єдиним цілим, що ліцеїстам вдалося. Учні групи 10-В прокоментували змагання: «Ми намагались зробити все дуже швидко та правильно. Багато сміялися та швидко бігали. Нам довелось використати всі свої знання, щоб досягти гарного результату. Дякуємо адміністрації за такі заходи у нашому закладі!»

Переможцями квесту стали:
І місце – група 11-А (93,5 балів), група 11-В (90 балів);
ІІ місце – група 10-В (78,5 балів), група 10-Б (77 балів);
ІІІ місце – групи 10-А та 10-Г (72 бали), група 11-Г (70,5 балів).