Ви зараз переглядаєте Науково-дослідницька конференція «Імідж Наукового ліцею»

Науково-дослідницька конференція «Імідж Наукового ліцею»

Що таке імідж закладу освіти? Як його покращити? Чи задовольняє теперішніх ліцеїстів та педагогів Наукового ліцею сучасний рейтинг?
Такими серйозними питаннями переймались учні групи 10-А, готуючись до ораторських виступів після проведення дослідницьких проектів. Таку учнівську конференцію у Науковому ліцеї Житомирської політехніки проводять вже вдруге. Заклад функціонує всього другий рік, його історія тільки починає писатись, але утриматись на високому іміджевому щаблі для Наукового ліцею – це питання честі. Щороку ліцеїсти доводять своїми успіхами та високим рівнем знань, що рейтинг закладу залежить від згуртованості усіх учасників освітнього процесу.
Під час конференції ліцеїсти продемонстрували належні дослідницькі навички, уміння працювати в команді, проявили лідерські та творчі здібності. Неупереджене журі, до складу якого входили як педагоги, так і представники старших груп, відзначили високу якість підготовки та визначили переможців проекту.