Ви зараз переглядаєте День історії в Науковому ліцеї

День історії в Науковому ліцеї

У Науковому ліцеї Житомирської політехніки продовжується Тиждень науки суспільно-гуманітарного циклу. Наступний день – це день історії.

Наші ліцеїсти перевтілились в історичних діячів. Вони ретельно обирали костюми та намагались  поводитись відповідно до тих історичних постатей, роль яких вони виконували. Крім того, учні взяли участь у різних інтелектуальних конкурсах. Неабияку зацікавленість у ліцеїстів викликало розгадування історичних кросвордів.

Учениці групи 10-Г Нітрян Анна та Гаврилюк Каміла провели історичну гру, під час якої ліцеїсти відповідали на запитання з теми «Доба Української Центральної Ради». За правильні відповіді дівчата пригощали смаколиками.

Під час таких заходів учні, вчителі та адміністрація Наукового ліцею привітали  історичних особистостей нашої держави, які завітали на день історії.

Ліцеїсти взяли інтерв’ю в Степана Бандери (Лаетін Дмитро, учень групи 10-А), Василя Вишиванки (Ущапівський Іван, учень групи 10-Б), Тарас Шевченка (Богданевич Анастасія, учениця група 10-Г), Олександра Довженка (Ільченко Дмитро, група 11-Г), Богдана Хмельницького (Остапенко Анастасія, група 10-Г, Василевський Давид, група 10-В), Івана Сірка (Кухарук Данило, учень групи 10-В), Юрія Кондратюка (Колінчук Максим, учень групи 11-А), Володимира Вернадського (Масловський Владислав, учень групи 11-Г) та поспілкувалися з мужніми захисниками України (Грищук Аркадій, Чемерис Данило, Колесник Владислав, Гладченко Микита, учні групи 11-В).

Впродовж дня історії був проведений історичний квест, який підготувала Венгловська Євгенія, учениця групи 10-Г. Головне завдання квесту – знання історичних подій. Завдяки цим знанням учні склали гасло «Слава Україні!»