Ви зараз переглядаєте Радіодиктант національної єдності – 2022 в Науковому ліцеї Житомирської політехніки

9 листопада поточного року в рамках тижня української писемності та мови, який щорічно проводиться в Науковому ліцеї Житомирської політехніки, 232 учні та педагогічні працівники написали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Радіодиктант є наймасовішим флешмобом на планеті, присвяченим українській мові, яка сьогодні лунає, як мова Перемоги. Цього року текст читала Народна артистка, Герой України Ада Роговцева.
Метою участі учнів та педагогів Наукового ліцею Житомирської політехніки в написанні диктанту є популяризація вивчення та єднання навколо рідної мови – складової сили, наснаги та Перемоги нашого народу та Збройних Сил України!