Ви зараз переглядаєте 10 комплектів термобілизни передали військовим учні 10-В класу наукового ліцею Житомирської політехніки

10 комплектів термобілизни вартістю шість тисяч гривень передали військовим учні 10-В класу наукового ліцею при державному університеті “Житомирська політехніка”. Про це Суспільному розповів учень 10-В класу Олексій Кожушко.

За його словами, придбання термобілизни для воїнів було спільним рішенням учнів та батьків 10-В класу наукового ліцею.

“До Дня вчителя зазвичай ми даруємо нашим учителям квіти або якісь солодощі, але цьогоріч ми вирішили подарувати нашим військовим термобілизну, – розповідає Олексій Кожушко. – Ми розуміємо, що їм наразі дуже тяжко і, на мою думку, сьогодні кожен повинен допомагати нашій армії, насамперед заради того, щоб показати, що ми віримо в них і знаємо, що вони обов’язково переможуть”.

Олексій Кожушко. Житомир, 20 жовтня 2022 року. Фото: Антоніна Тугас для Суспільне Житомир

“Це дуже важливо, що наша молодь має бажання допомагати армії, – каже військовослужбовиця Анастасія. – Молоді люди намагаються щось зробити. Це класно, бо заради молоді ми боронимо Батьківщину, щоб всі жили у вільній країні. І ми, і вони. А у нас холодно, морозно. І після обстрілів десь і даху немає. Десь тече. Тому ця термобілизна нам дуже допоможе. Ми дякуємо учням за те, що вони також є нашим тилом. Міцним тилом”.

Анастасія. Житомир, 20 жовтня 2022 року. Фото: Антоніна Тугас для Суспільне Житомир

“Ми хочемо подякувати військовим за те, що вони дають нам можливість тут навчатися, посміхатися. І ми можемо ось так зібратися і чимось допомогти. Зробити нехай і такий маленький внесок. Але ми віримо, що він має значення для усіх нас”, – зауважили школярі.

10 комплектів термобілизни передали військовим учні наукового ліцею Житомирської Політехніки. Житомир, 20 жовтня 2022 року. Фото: Антоніна Тугас для Суспільне Житомир

За матеріалами https://suspilne.media/299062-10-komplektiv-termobilizni-peredali-vijskovim-ucni-10-v-klasu-naukovogo-liceu-zitomirskoi-politehniki/