Ви зараз переглядаєте З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ!

14 жовтня у календарі позначено як День захисників та захисниць України, День українського козацтва, День створення УПА, а також свято Покрови Пресвятої Богородиці. Це свято введено в наші календарі з 2015 року.
У День захисників та захисниць України ми висловлюємо свою вдячність та низько вклоняємось всім тим, хто несе або несли службу в лавах Збройних сил України, Національної гвардії, підрозділів Сил Спецоперацій та в усіх військових формуваннях. Завдяки їм наша Батьківщина незалежна, сильна і могутня, стійко тримається на фронті, а діти можуть сподіватися на щасливе майбутнє.
Особливо День захисників та захисниць України важливий для нас сьогодні, коли в нашій країні йде війна. Саме ці сміливі люди взяли на себе обов’язок берегти наш спокій і дарувати нам можливість навчатись та працювати.

Героям країни, Воїнам світла-
Що боронять землю, щоб вона розквітла!
Тим, що мужньо рятують від супостата.
Ні танком, ні градом вас не злякати,
Всім тим, що життя не шкодують віддати-
Низький вам уклін і велика подяка!

Автор фотоколажу учениця групи 11-Б Хомчук Беата

Авторка – Хомчук Беата 11-Б

Цей запис має один коментар