Ви зараз переглядаєте День учнівського самоврядування

День учнівського самоврядування

Сьогодні у Науковому ліцеї Державного університету « Житомирська політехніка» проходив День учнівського самоврядування.

Наші ліцеїсти відчули нелегку працю на собі виконувати обов’язки  директора, заступника, кураторів та вчителів-предметників.

Учні, котрі зайняли керівні посади:

директор: Гаврилюк Каміла (10-Г)

заступник директора: Гарницька Сабіна (11-В)

куратори:

10-А – Невмержицький Андрій (11-А)

10-Б – Довбиш Лідія (11-Г)

10-В – Омельчук Олександр (10-А)

10-Г – Мельниченко Наташа

11-А – Остапенко Анастасія (10-Г)

11-Б – Сархан Назар (10-А)

11-В – Павлюк Дарина (10-Б)

11-Г – Яренчук Олександр (11-А)

Кожен із наших «учителів» ретельно готувався до занять, ознайомлювався зі своїми обов’язками та готував цікаву інформацію.  Було підготовлено пізнавальні уроки. Новоспечена адміністрація Ліцею працювала злагоджено, але водночас кожен із них розумів, як важко тримати все під контролем, бо діти, ще такі діти)

Хто знає, можливо, це початок чийогось шляху в професії вчителя)

На жаль, через нинішню ситуацію в країні, ми були вимушені провести достатньо довгий час в укритті. Дякуємо кураторам, заступнику та директору за День учнівського самоврядування. Усі ліцеїсти були згуртовані та відчували себе у безпеці.

Коментар від директора учнівського самоврядування Гаврилюк Каміла (10-Г групи)

«Для мене було цікаво спробувати себе в ролі директора наукового ліцею, на мою думку, я справилась зі всіма обов’язками. Нажаль через повітряну тревогу, ми пропустили другу пару, але це не завадило нам виконати свою роботу та провести пари. Мені сподобався сьогоднішній день».

Автор: Сіваченко Анастасія

Журналіст: Сіваченко Анастасія