Ви зараз переглядаєте Гурток “Літературна творчість” розпочав свою роботу

Гурток “Літературна творчість” розпочав свою роботу

На базі Державного університету «Житомирська політехніка» розпочав роботу гурток української мови та літератури Комунального закладу позашкільної освіти «Обласний центр дитячої та юнацької творчості» Житомирської обласної ради.

Гурток “Літературна творчість” створений для формування в учнів глибоких і стійких інтересів до творчої діяльності, системного і масштабного мислення, засвоєння норм грамотності та культури мовлення. Програма гуртка спрямована на формування в учнів аналітичного погляду на проблеми сьогодення і стан культури загалом. Керує гуртком вчителька української мови та літератури Наукового ліцею Житомирської політехніки Цюрко Тетяна Григорівна.

Бажаємо гуртківцям нових творчих пошуків, креативних ідей, успішних досліджень та перемог!