Ви зараз переглядаєте З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Колектив та учні Наукового ліцею Житомирської політехніки щиро вітають усіх українців із 31 Днем Незалежності!
Про вільну і сильну державу для мирних трударів мріяли усі українські патріоти в усі часи. Та незалежність Україні не дається легко, її виборюють у кривавих битвах, у шаленій борні славні та мужні сини і доньки ціною власного життя.
Цьогоріч День української Незалежності – свято доблесті і надії. Пів року важких випробувань довели міцність духу і непохитність віри у споконвічне прагнення України на самовизначення, свободу та мирне життя.
Віримо в Перемогу України, у те, що День Незалежності стане Величним днем нашої держави і закріпиться в історії, і не перепише її віднині ніяка зла сила!
Ліцеїсти Житомирської політехніки, які провчилися такий важкий перший рік у Науковому ліцеї, та учні, які вступили до нього цього року, підготували привітання з нагоди Дня Незалежності України!

Вітання від учнів групи 10-В
Вітання від учнів групи 11-Б