Ви зараз переглядаєте Учениця Наукового ліцею здобула перемогу в ІІІ етапі МАН

Учениця Наукового ліцею здобула перемогу в ІІІ етапі МАН

За результатами ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук України, які було оголошено Міністерством освіти і науки України, учениця групи 10-В Наукового ліцею Житомирської політехніки Панченко Єлизавета здобула ІІ місце в науковому відділенні “Історія”, секції “Археологія”.

Вітаємо Панченко Лізу, педагогічного керівника – вчителя історії Наукового ліцею Житомирської політехніки Гечу Олену Анатоліївну та наукового керівника – директора Комунального закладу “Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” Смагіна Ігоря Івановича.

Бажаємо Єлизаветі та нашим колегам подальших плідних творчих та наукових досліджень і здобутків, успіхів, добра та миру! Всім нам ПЕРЕМОГИ!