Ви зараз переглядаєте Ліцеїстки “Житомирської політехніки” у складі збірної команди України отримали Гран прі

Учениці Наукового ліцею групи 10-Г Безшкура Єлизавета, Самчик Валерія та Ігнатенко Дар’я, які беруть участь у міжнародному танцювальному фестивалі культур World Culture Dance Festival 2022, що проходить у Південній Кореї, ПЕРЕМОГЛИ!!!!
та отримали Гран прі цього фестивалю.

Організація IYF (Іnternational Youth Fellowship) допомогла їм в створенні проекту «Мрія».
На початку війни найбільший у світі український транспортний літак під назвою «Мрія» був зруйнований ворожою авіацією. І хоча літак «Мрія» було знищено, але зруйнувати мрію українського народу не вдасться. Тож, було зібрано команду з 40 танцюристів, до складу якої увійшли учениці Наукового ліцею Житомирської політехніки, які разом готували український танець, щоб показати всьому світу ситуацію в нашій країні та дух нашого народу.

Вітаємо наших талановитих дівчат з перемогою!
Кожен робить свій внесок у спільну ПЕРЕМОГУ!
І наша українська МРІЯ буде жити!