Ви зараз переглядаєте Ліцеїстки Наукового ліцею завершили курс Всеукраїнської хімічної школи МАН України

Вітаємо Малашевську Анастасію та Довжик Катерину, учениць групи 10-В, які успішно завершили  курс «Основні класи неорганічних сполук: розв’язування різнорівневих завдань» в рамках Всеукраїнської хімічної школи Малої академії наук України”.

Курс від НЦ “МАНУ” був спрямований на використання теоретичного підґрунтя теми основні класи неорганічних сполук для розв’язання різнорівневих завдань. Учениці навчилися писати рівняння за схемами перетворень, так звані завдання абіглейки, та розв’язувати різнорівневої текстові задачі.

Дякуємо вчительці хімії Олені Ващук за вміння мотивувати учнів до саморозвитку.