Ви зараз переглядаєте Ліцеїстки – переможці Міжнародного фестивалю

Ліцеїстки – переможці Міжнародного фестивалю

Учениці Наукового ліцею стали переможцями Міжнародного фестивалю з образотворчого мистецтва “Ми з України” – конкурсі на підтримку ЗСУ, метою якого є розвиток патріотизму та творчості у юних митців України. Стартовий внесок за участь у конкурсі біло перераховано а рахунок ЗСУ.

Учениця групи 10-Г Валерія СТОЛЯРЧУК перемогла в категорії “Художнє фото” і посіла І місце.

Учениця групи 10-Г Анастасія ЛОПОХА зайняла ІІІ місце в комп’ютерній графіці.

“Кожна з цих дівчат має свою історію, як і більшість дітей сьогодні, але сили працювати були знайдені, результат отримано і допомога нашим захисникам була перерахована. Заради таких моментів треба жити! Продовжуємо працювати на всіх фронтах”, – говорить керівник гуртка з Web дизайну Микола ТАРАСЮК

Вітаємо наших ліцеїсток і керівника гуртка з перемогою! Бажаємо всім миру і нових здобутків!

Валерія СТОЛЯРЧУК, учениця групи 10-Г
Анастасія ЛОПОХА, учениця групи 10-Г