Ви зараз переглядаєте Привітання до Дня Матері від Наукового ліцею Житомирської політехніки

Привітання до Дня Матері від Наукового ліцею Житомирської політехніки

У Науковому ліцеї Житомирської політехніки проведено онлайн конкурс присвячений відзначенню Міжнародного дня матері. Близько двох десятків теплих та щирих творів про найрідніших людей отримало конкурсне журі.

Великої пошани до матері сповнені усі творчі роботи, надіслані учнями Наукового ліцею Житомирської політехніки на конкурс есе «Материнська любов». «Нас ніхто й ніколи не любитиме так віддано, як рідна мати. Ми в вічному боргу перед нею»…Немає ніжності ніжнішої за ласку і турботу материнську, немає тривоги тривожніше безсонних ночей і незімкнутих очей материнських.

Дуже складно було визначити переможців. Кожна робота заслуговує на високу оцінку, адже діти писали свої сповіді про маму у тривожні для усіх воєнні хвилини. Кращими визначені есе наступних ліцеїстів:

1 місце – Бондар Віталій (група 10-Б) та Криніцька Анастасія (група 10-В)

2 місце – Грицик Олександра (група 10-В) та Жек Анастасія (група 10-Б)

3 місце – Гладченко Микита, Комашевська Світлана ( група 10-В) та Єремейчук Анна (група 10-Г).

Разом із тим учень групи 10-А Мельнійчук Артем прислав свій виступ про історію Міжнародного дня матері з Флоренції, Італія.

А учні групи 10-Б створили музичне відео-привітання.

Дякуємо усім учасникам за активну участь та зичимо наступних творчих звершень!

Учні групи 10-Г
Учні групи 10-В